Presserom

Kontaktinfo til kommunikasjonsavdelinga 
Silje Andvik Hoaas

avdelingsleiar for innbyggjarservice og kommunikasjon

silje.andvik.hoaas@alver.kommune.no

45 66 21 14

Gro Anette Fanebust

kommunikasjonsrådgjevar

gro.anette.fanebust@alver.kommune.no

40 81 46 85

Marianne Feste

kommunikasjonsrådgjevar

marianne.feste@alver.kommune.no

95 85 95 03

Kontaktinfo til kommunedirektøren og leiargruppa 
Ørjan Raknes Forthun

kommunedirektør

orjan.raknes.forthun@alver.kommune.no

91 58 63 38

Martin Kulild

assisterande kommunedirektør

martin.kulild@alver.kommune.no

46 41 48 00

Anny Bastesen

kommunalsjef, teknisk forvaltning og drift

anny.bastesen@alver.kommune.no

40 03 88 93

Hogne Haugsdal

kommunalsjef, samfunnsutvikling

hogne.haugsdal@alver.kommune.no

99 57 49 46

Janne Sund

kommunalsjef, økonomi

janne.sund@alver.kommune.no

97 51 67 43

Jarle Landås

leiar for kommuneadvokatkontoret

jarle.landas@alver.kommune.no

40 22 82 15

Kristin Moe

kommunalsjef, oppvekst

kristin.moe@alver.kommune.no

98 85 72 05

Leni Dale

kommunalsjef, helse og omsorg

leni.dale@alver.kommune.no

90 85 44 64

Lisbeth Toppe Alvær

kommunalsjef, HR og utvikling

lisbeth.alvaer@alver.kommune.no

93 03 61 56

Pressemeldingar

Pressemeldingar frå Alver kommune

26.09.2022 Pressemelding Oppfriskingsdose til personar i risikogrupper.pdf

19.09.2022 Pressemelding Vil få fleire til å jobbe heiltid.pdf

16.09.2022 Pressemelding Nynorskdagane i Alver.pdf

05.09.2022 Pressemelding Avlyser vaksinedagar i veke 36 og 37.pdf

29.08.2022 Pressemelding Ny oppfriskingsdose med koronavaksine i Nordhordlandshallen.pdf

30.06.2022 Pressemelding Anbefaler ny oppfriskingsdose.pdf

09.06.2022 Pressemelding Status Ukraina og Alver.pdf

23.05.2022 Pressemelding Skal kartlegge fritida til barn og unge i Alver.pdf 

22.04.2022 Pressemelding vassleidningsbrot Olsvoll høgdebasseng.pdf


Sist oppdatert: 27.09.2022
Publisert: 06.04.2022