HeimOm kommunenPresserom

Presserom

  • I Alver kommune skal journalistar, så langt det er mogleg, få tilgang til fagfolka som har mest kunnskap om dei enkelte tenestene, prosjekta og sakene media ønskjer informasjon om.
  • Viss du ikkje veit kven du skal snakke med, kan kommunikasjonsavdelinga som regel hjelpe deg med å finne rett person eller avdeling. 
  • Treng du bilete frå dei ulike sektorane i kommunen eller av kommuneleiinga? Trykk her for å søke i mediearkivet vårt.
Kontaktinfo til kommunikasjonsavdelinga 
Silje Andvik Hoaas

avdelingsleiar for innbyggjarservice og kommunikasjon

silje.andvik.hoaas@alver.kommune.no

45 66 21 14

Gro Anette Fanebust

kommunikasjonsrådgjevar

gro.anette.fanebust@alver.kommune.no

40 81 46 85

Marianne Feste

kommunikasjonsrådgjevar

marianne.feste@alver.kommune.no

95 85 95 03

Kontaktinfo til kommunedirektøren og leiargruppa 
Ørjan Raknes Forthun

kommunedirektør

orjan.raknes.forthun@alver.kommune.no

91 58 63 38

Martin Kulild

assisterande kommunedirektør

martin.kullild@alver.kommune.no

46 41 48 00

Anny Bastesen

kommunalsjef, teknisk forvaltning og drift

anny.bastesen@alver.kommune.no

40 03 88 93

Hogne Haugsdal

kommunalsjef, samfunnsutvikling

hogne.haugsdal@alver.kommune.no

99 57 49 46

Janne Sund

kommunalsjef, økonomi

janne.sund@alver.kommune.no

97 51 67 43

Jarle Landås

leiar for kommuneadvokatkontoret

jarle.landas@alver.kommune.no

40 22 82 15

Kristin Moe

kommunalsjef, oppvekst

kristin.moe@alver.kommune.no

98 85 72 05

Leni Dale

kommunalsjef, helse og omsorg

leni.dale@alver.kommune.no

90 85 44 64

Lisbeth Toppe Alvær

kommunalsjef, HR og utvikling

lisbeth.alvaer@alver.kommune

93 03 61 56

Pressemeldingar

Pressemeldingar frå Alver kommune

22.04.2022 Pressemelding vassleidningsbrot Olsvoll høgdebasseng.pdf

23.05.2022 Pressemelding_Skal kartlegge fritida til barn og unge i Alver.pdf 


Sist oppdatert: 24.05.2022
Publisert: 06.04.2022